HomeTurkey

Yeniköy Learning Institutes

Latest Updates

Londra daki BBC Türkçe Servisi nde staj yapan öğrencimiz Yunus Tarık ın haberi: http://www.bbc.com/turkce/haberler-dunya-42212160?SThisFB

Okulumuzizler Yarışıpsamında bu haftanın liselerden 1. olan sınıfı 11/F , Ortaokullardan 6/D´dir. Öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. Okulumuzda hafta boyunca temizlik hususunda yarışan diğer öğrencilerimizi de kutluyor, gelecek haftalarda o sınıfların da 1. olmalarını temenni ediyoruz.

Bizde herşey doğal :) Kışlık turşularımız hazır...

@Sevda Sokagi 2017-10-22

Hayat sana güzel yeaa dediğiniz insanların, acılarını saklamak için sığındığı kuytuları görseniz yaşamaktan nefret edersiniz.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1459755804143524&id=836925669759877

5580 Sayılı Kanun Kapsamındaki Özel Okullarda Öğrenim Gören/Görecek Öğrenciler için Verilecek Eğitim ve Öğretim Desteği Başvuruları başladı! Başvurular öğrencinin kayıtlı olduğu okullardan, 10.08.2017 - 06.09.2017 tarihleri arasında şahsen yapılacaktır. Eğitim Öğretim Desteği ile ilgili kılavuza aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. http://ookgm.meb.gov.tr/meb_iys_dosyalar/2017_08/08094855_2017-2018_EYYTYM_YYRETYM_DESTEYY_KLAVUZU.pdf

@Pusulam Akademi 2017-07-31

BORSA İSTANBUL İLKOKULU AKIL VE ZEKA OYUNLARI SINIFI

Vakıf üniversitelerinde yasal dayanağı olmayan hiçbir burs vaadine inanmayın. Örneği üçe , beşe yazarsan, ilk bilmem kaçtan geldiysen şöyle şöyle hakların olur, hastanede çalışırsın hem para kazanır hem okul ücreti de ödemezsin gyfamızın eski adında yer alan üniversite çalışma bursu adı altında bunu yapıyor mesela. Dikkatli olunuz.

@Özsoy Anaokulu 2017-04-26

https://www.facebook.com/ChangeYourThoughtsToday/videos/10153965083956439/

الآن يمكنك الحصول على شهادة بكالوروية عى النظام العالمي مصدقة وتستطيع الدراسة بها في أي جامعة في #تركيا للاستفسار راسلنا على الصفحة وسيتم الرد عليك في أقرب وقت.

Ehliyette Yeni Dönem Şartları Ve Gerekli Belgeler: Ehliyetini değiştirmek isteyenlerin nasıl başvuru yapacağı, yeni ehliyetler için gerekli olan belgeler açıklandı. İçişleri Bakanlığı tarafından Karayolları Trafik Yönetmeliği nde yapılan değişiklikle mevcut sürücü belgeleri 1 Ocak`tan itibaren değiştirilmeye başlandı. Yeni nesil ehliyetler, Yunanistan ın da aralarında olduğu 84 ülkede geçerli olacak. Yeni ehliyeti alabilmek için yapılması gerekenler şöyle: Sağlık Bakanlığı nın sizin için belirlediği aile hekiminize veya herhangi bir özel hastaneye gidip ehliyet almanızda bir mahsur olmadığına dair sağlık raporu almak. Ancak B grubu için 10 senede, E grubu için 5 senede bir sağlık raporu istenecek. Böylelikle ömürlük ehliyet uygulaması ortadan kalkacak. Herhangi bir vergi dairesine veya kamu bankasına 13 TL değerli kağıt bedeli ve 2 TL sürücü belgesi hizmet (vakıf payı) bedelinin yatırıldığına dair makbuz almak. 2 adet 5x6 ebadında arkası beyaz biometrik fotoğraf çekmek. Evraklar tamamlandıktan sonra http:surucurandevu.egm.gov.tr sitesi üzerinden e-randevu sisteminden randevu almak. Randevu sırasında sizden istenen mail adresine bir onay kodu gönderilecek. Bu onay kodunun çıktısı ve hazırladığınız evraklar ile birlikte randevu saatinizden 15 dakika önce randevu aldığınız Trafik ve Tescil Şube Müdürlüğü ne gitmeniz gerekecek. Başvurunuz kontrol edildikten sonra form doldurulacak ve eski ehliyetiniz geri alınacak. Bunun yerine siici sürücü belgrilecek. Ardından da 15 gün içinde yeni ehliyetiniz adresinize gönderilecek. EHLİYET YENİLEME İŞLEMLERİ İÇİN İKAMETGAHIN ÖNEMİ VAR MI? İstediğiniz herhangi bir ilden veya Türkiye nin herhangi bir ilçesinden başvuruda bulunma imkanınız bulunuyor. Örneğin İstanbul da Avcılar da oturuyorsunuz diyelim. Arnavutköy Trafik tescil şubesinden yenileme işlemlerini yapabiliyorsunuz. EHLİYETLERİN YENİLENMESİ NE KADARLIK BİR SÜRE Ehliyet değiştirme için 5 yıl süreniz var. Ehliyet belgesi değiştirme işlemi 01-01-2016 da başlayacak en son 31-12-2020 tarihine kadar ehliyetinizi değiştirebilirsiniz. SÜRÜCÜ BELGELERİ NASIL TESLİM EDİLECEK? Sürücü belgeleri normalde her tescil şubede ayrı ayrı hazırlanıyordu. 2016 yılında tek merkezde basım yapılıp posta yoluyla adrese gönderilecektir. 15 gün içinde yeni ehliyet belgeniz adresinize gönderilecektir. Sürücü belgeleri PTT ile beyan ettiğiniz adrese gönderilecektir. Bu işlem için ücret ödenmemektedir. GEÇİCİ BELGE VERİLECEK Mİ? Ehliyet belgeniz gelene kadar kullanabileceğiniz geçici bir belge emniyet tarafından size verilecek.

Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri Alanı, Kuaförlük ve Erkek Berberliği dalında Mesleki Uygulama Sınavımızı gerçekleştirdik.

Suggestions

Beykoz Çavuşbaşi Çok Programli Anadolu Lisesi

Çavuşbaşı Çengeldere Mahallesi Yeşilvadi Caddesi No 10 Beykoz/İSTANBUL, 34830 Istanbul, Turkey
High School

Sivil Toplum Kuruluşları Merkezi

Marmara Universitesi, Sivil Toplum Kuruluşları Araştırma Merkezi, Anadoluhisarı Yerleşkesi, 34820 Beykoz
College & University

Özsoy Anaokulu

Göksu Evleri Palmiye Caddesi No:9 B25A Anadolu hisari, 34815 Beykoz
Education

Özel Vera Anaokulu

Aşağı Baklacı Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi Dağlar Sokak No:7 Çavuşbaşı Beykoz, 34830 Istanbul, Turkey
Preschool, Day Care

Pusulam Akademi

Kavacık Mahallesi. Yayabeyi Sk. yılmaz Plaza 30/2, 34810 Beykoz
Education

Özel Kozalak Anaokulu

Göztepe Mah. Sema Sok. No:1/A Anadolu Hisarı (Migros Yanı), 34815 Beykoz
Preschool

Bilgin Çocuk Anaokulu

Kavacık Mah. Sanal Sk. No:46, Istanbul, Turkey
Preschool

Sevda Sokagi

Sevda sokagi34, Istanbul, Turkey
Education

DOĞRU Tercih Sürücü KURSU

bağcılar çiftlik yürüyüş yolu, 34100 Istanbul, Turkey
Education

Beykoz Mesleki Eğitim Merkezi

ÇENGELDERE MAH. ÇENGELDERE CAD. YEŞİLVADİ SOK. NO: 10/3 ÇAVUŞBAŞI, 34830 Istanbul, Turkey
Public School, Government Organization