Publiczne Gimnazjum nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego we Włodawie

Szkolna 7, 22-200 Włodawa


Latest Updates

@Publiczne Gimnazjum nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego we Włodawie 2017-12-07

Nie wiem, czy wiecie, że dzisiaj nasza Ola Kaliszuk powalczy w pływaniu indywidualnym z najlepszymi pływaczkami Lubelszczyzny w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej:) Olu, trzymamy za Ciebie kciuki! I pamiętaj, już jesteśmy z Twoich dokonań bardzo dumni!

@Publiczne Gimnazjum nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego we Włodawie 2017-11-27

Wszyscy głodni łączcie się! Najlepiej na naszej stołówce:) Zapraszamy!

@Publiczne Gimnazjum nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego we Włodawie 2017-11-26

Brawo Olu! Większość z nas zna naszą Aleksandrę Kaliszuk, nie tylko z jej temperamentu, ale również z zamiłowania do sportu i licznych talentów w tej materii:) 21 listopada w Świdniku odbyły się Mistrzostwa Rejonu w pływaniu indywidualnym, a Olka bezkonkurencyjnie płynąc kraulem pokonała swoje rywalki i zajęła I miejsce! Przypominamy, że porównywalny sukces odniosła już w szóstej klasie szkoły podstawowej:) W grudniu czekają ją zmagania na szczeblu wojewódzkim, a my już gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki, życząc kolejnej wygranej! Przy okazji, pięknie dziękujemy za pomoc i opiekę nad Olą nauczycielowi wychowania fizycznego ze Szkoły Podstawowej nr 2 we Włodawie, panu Romanowi Stanilewiczowi!

@Publiczne Gimnazjum nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego we Włodawie 2017-11-16

Ja nie wiem, jak to się dzieje, ale kolejny weekend przed nami:)

@Publiczne Gimnazjum nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego we Włodawie 2017-11-10

Fasolka, schabowy, kurczak szarpany, pulpet i rybny filecik... się dzieje na szkolnej stołówce:) Zapraszamy!

@Publiczne Gimnazjum nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego we Włodawie 2017-11-10

No wiem, że weekend idzie, ale niech i Ci, którzy za szkołą tęsknią, mają swoją pociechę - poniedziałek nadciąga:)

@Publiczne Gimnazjum nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego we Włodawie 2017-11-10

No i zakończyliśmy Szkolny Turniej w Indywidualnym Tenisie Stołowym organizowany w ramach szkolnego prografilaktyczna Jesień 2017 w Gimnazjum Jedyegorocznym zwycięzcą został Damian Krawczyk, a to już jego drugie zwycięstwo w tym turnieju, II miejsce zajął Karol Bondarczuk, a III miejsce zajął Michał Klimowski. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, a zwycięzcom życzymy dalszych sukcesów! Organizator dziękuje za pomoc w przeprowadzeniu turnieju Natalii Milart i Aleksandrze Boguckiej, Jakubowi Kozakiewiczowi dziękujemy za fachowe sędziowanie spotkań finałowych, a chłopcom z III A za pomoc techniczną w tym dniu. A wszyscy miłośnicy tenisa stołowego z PG1 dziękują Pani Dorocie Sokołowskiej i Teresie Pietrzak:)

@Publiczne Gimnazjum nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego we Włodawie 2017-11-03

Mamy już trójkę najlepszych zawodników, wyłonionych podczas Szkolnego Turnieju w indywidualnym tenisie stołowym. Są to: Michał Klimowski, Damian Krawczyk i Karol Bondarczuk. To oni 7 listopada (wtorek) będą walczyć o tytuł Jedynego Najlepszego! Wszystkich uczestników turnieju zapraszamy na kibicowanie i podsumowanie Turnieju po czwartej lekcji na naszą salę gimnastyczną. Fotorelacja z eliminacji pod spodem. Do zobaczenia we wtorek:)

@Publiczne Gimnazjum nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego we Włodawie 2017-11-02

Jak to, już weekend? No cóż, trudno... dni wolnych Ci u nas dostatek, ale i te dwa przyjmiemy:)

@Publiczne Gimnazjum nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego we Włodawie 2017-10-31

Nie cierpimy na brak aktualnych wydarzeń, ale lubimy też czasem powspominać:) Wolontariusze Szkolnego Koła Caritas w Łodzi 9 – 10 września 2017 r. 14 wolontariuszy razem z opiekunem uczestniczyło w Ogólnopolskim Zjeździe SKC. Dwa dni wspólnego podróżowania, zabawy, zwiedzania miasta i podążania śladami św. siostry Faustyny przez grę terenową, radosne tańce, pełne skupienia uwielbienie z zespołem „Mocni w Duchu”, niedzielny przemarsz ulicą Piotrkowską, przy której czuliśmy się obdarowani wdzięcznością i życzliwością przechodniów i mieszkańców Łodzi, aż po uroczystą Mszę św. w wielkiej młodej wspólnocie wolontariuszy z całej Polski, to był czas niezwykły! „Jeden z najlepszych wyjazdów w życiu” – jak określiła jedna z naszych uczestniczek. Kto był, ten wie, kto nie był, niech zazdrości:)

@Publiczne Gimnazjum nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego we Włodawie 2017-10-31

DLA HOSPICJUM 18 października 2017 r. po Mszy św. o godzinie 16.00 przy parafii św. Ludwika wolontariusze SKC stanęli w żółtych koszulkach i z puszkami Hospicjum. Uczestniczyliśmy w akcji „Hospicjum to też życie”. Niekorzystna aura, jak zwykle, nie miała wpływu na nasze zaangażowanie, ani na hojność i dobroć serca darczyńców. Dziękujemy!

@Publiczne Gimnazjum nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego we Włodawie 2017-10-29

Śpiąc słodko pewnie i tak myślicie o szkole... więc i szkoła przez sen myśli o Was:)

@Publiczne Gimnazjum nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego we Włodawie 2017-10-27

WOLONTARIUSZE WE WSPÓŁPRACY Z RENOVABIS W odpowiedzi na prośbę Stowarzyszenia Renovabis, 18 wolontariuszy SKC razem z opiekunem, udało się 18 października po lekcjach, podobnie jak inne szkoły (w akcji wzięło 200 uczniów z opiekunami), na parafialny cmentarz. Otrzymaliśmy mapkę cmentarza i zdjęcia zaniedbanych grobów, by przez 1,5 godziny uporządkować je. Kto kiedykolwiek pracował w takich miejscach, wie, jak ciężka to praca. Wie też, ile satysfakcji jest po jej ukończeniu. Dobrze jest bezinteresownie czynić coś dla dobra wspólnego! Dziękujemy Wolontariuszom i pani Teresie Szczygielskiej, opiekunowi Szkolnego Koła Caritas przy PG1 za pracę i Wielkie Serca!


See more learning institutes near Wlodawa

About

Publiczne Gimnazjum nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego we Włodawie

Parking

Lot Parking No
Street Parking No
Valet Parking No

Suggestions


Privacy Policy