Ignis Reaction To Fire Piotr Antonowicz, Marek Łuciuk sp.j.

Kościelna 13A, 21-536 Swory


Latest Updates

@Ignis Reaction To Fire Piotr Antonowicz, Marek Łuciuk sp.j. 2017-07-05

Pragniemy poinformować, że na podstawie wyników oceny przeprowadzonej przez PCA nasza akredytacja została przedłużona do dn 17.07.2021

@Ignis Reaction To Fire Piotr Antonowicz, Marek Łuciuk sp.j. 2016-05-07

W dniu dzisiejszym został przeprowadzony audyt naszego laboratorium przez audytorów Polskiego Centrum Akredytacji. Audyt zakończył się wynikiem pozytywnym.

@Ignis Reaction To Fire Piotr Antonowicz, Marek Łuciuk sp.j. 2016-05-04

Badania reakcji na ogień wykonywane w naszym laboratorium


See more learning institutes near Swory

About

Laboratorium Badawcze IGNIS RTF (IGNIS Reaction To Fire) specjalizuje się w wykonywaniu badań reakcji na ogień materiałów budowlanych.

Description

Laboratorium IGNIS RTF wykonuje badania reakcji na ogień materiałów budowlanych: NRO, kalorymetr, mały płomień, piec rurowy, FRP, SBI. Dysponujemy niezbędnym wyposażeniem oraz posiadamy odpowiednie kwalifikacje do wykonywania badań, o czym może świadczyć stale powiększająca się lista klientów, którzy podejmują z nami współpracę. Gwarantujemy wysoką jakość i odpowiednio krótkie terminy wykonania zleconych badań.

Company Overview

Laboratorium Badawcze IGNIS RTF (IGNIS Reaction To Fire) zostało założone w roku 2010 i znajduje się w miejscowości Swory położonej 20 km od Białej Podlaskiej. Specjalizuje się w wykonywaniu badań reakcji na ogień materiałów budowlanych. W dniu 17.07.2013 otrzymaliśmy akredytację Laboratorium Badawczego z Polskiego Centrum Akredytacji.

Mission

We wszystkich działaniach kierujemy się zasadą:ymy do tego aby zadowolenie klientów było osiągane dzięki kompetencji, fachowości i kulturze osobistej pracowników oraz oparciu organizacji pracy i kompetencji technicznych o wytyczne normy PN-EN ISO/IEC 17025:2

Products

Badanie stopnia rozprzestrzeniania ognia zgodnie z PN-B-02867:1990/Az1:2001 - NRO. Badanie zapalności materiałów zgodnie z PN-EN ISO 11925-2:2013 - MAŁY PŁOMIEŃ. Badanie niepalności materiałów zgodnie z PN-EN ISO 1182 - PIEC RUROWY. Badanie określania ciepła spalania wyrobów budowlanych zgodnie z PN-EN ISO 1716 - KALORYMETR. Badanie określania właściwości ogniowych materiałów podłogowych zgodnie z PN-EN ISO 9239-1 - FRP. Badanie reakcji na ogień wyrobów budowlanych zgodnie z PN-EN 13823 - SBI.

Operating Hours

monClosed
tueClosed
wedClosed
thuClosed
friClosed
satClosed
sunClosed

Suggestions


Privacy Policy