Biblioteka Publiczna w Platerowie

ul. Dworcowa 21, 08-210 Stary Platerów, Biala Podlaska, Poland


Latest Updates

@Biblioteka Publiczna w Platerowie 2017-11-05

Dzisiaj jest 5 listopada! A to znaczy, że świętujemy Dzień Postaci z Bajek! Przypominamy, że nasza biblioteka oferuje setki ciekawych książek dla dzieci, które rozwijają wyobraźnię. Zapraszamy do odwiedzin! :)

@Biblioteka Publiczna w Platerowie 2017-08-29

OGŁOSZENIE! Kochani! Biblioteka znowu czynna! Pani Teresa nie wróciła jeszcze do zdrowia, ale w zastępstwie jest za nią Pani Halinka. Tak więc biblioteka jest czynna od poniedziałku do piątku od 12:00 do 16:00. Pani Teresce życzymy szybkiego powrotu do zdrowia :)

@Biblioteka Publiczna w Platerowie 2017-08-28

Dziś mamy Światowy Dzień Czytania Komiksów. W naszej bibliotece znajduje się wiele pozycji, między innymi:iołek Mus, Romek i Atoiestety, biblioteka obecnie jest nieczynna, dlatego możemy polecić poczytanie komiksów dostępnych online. :)

@Biblioteka Publiczna w Platerowie 2017-08-05

UWAGA! Wycieczka rowerowa nie odbędzie się z powodu choroby bibliotekarki Teresy Omelańczuk.

@Biblioteka Publiczna w Platerowie 2017-08-03

Biblioteka nieczynna do odwołania. Przepraszamy :(

@Biblioteka Publiczna w Platerowie 2017-08-02

Organizujemy wycieczkę rowerową! 16 sierpnia tego roku chcemy wyruszyć rowerami z Platerowa do Mężenina, gdzie zrobimy ognisko, po którym wrócimy z powrotem do Platerowa. Na zgłoszenia czekamy do 11 sierpnia. W zgłoszeniu prosimy o podanie swojego imienia, nazwiska, numeru PESEL (są to dane wymagane do ubezpieczenia) oraz zgodę rodzica lub prawnego opiekuna w wypadku osób niepełnoletnich. Aby wziąć udział wystarczy: sprawny rower, kamizelka odblaskowa, ważna karta rowerowa (jeżeli brak konieczny opiekun) oraz nakrycie głowy. Koszt: 10 zł (na ubezpieczenie i zaopatrzenie na ognisko) Prosimy o zgłoszenia w bibliotece! Serdecznie zapraszamy! :)🚲🔥

@Biblioteka Publiczna w Platerowie 2017-08-01

Dziś minęło 73 lata od powstania warszawskiego. Zapraszam do zapoznania się zarówno z gazetką w bibliotece, a także z piosenką zespołu Lao Che: https://www.youtube.com/watch?v=xZb3jJE8pYM :)

@Biblioteka Publiczna w Platerowie 2017-07-28

W naszej bibliotece od jakiegoś czasu jest wystawa książek ze Scooby Doo! Zapraszamy do odwiedzenia i wypożyczenia :)

@Biblioteka Publiczna w Platerowie 2017-07-11

30 czerwca bibliotekę odwiedziły dzieci, które wyróżniają się w czytaniu książek. Poniżej fotorelacja :)

@Biblioteka Publiczna w Platerowie 2017-06-08

Źródło: http://pgplaterow.pl/index.php/przedszkole

@Biblioteka Publiczna w Platerowie 2017-05-18

16 maja razem z bibliotekarzami powiatu łosickiego odwiedziliśmy Bibliotekę Uniwersytetu Warszawskiego wraz z otaczającymi ją ogrodami oraz zwiedziliśmy Stare Miasto.

@Biblioteka Publiczna w Platerowie 2017-05-18

10 maja w bibliotece gościły dzieciej SzkPlaterowie. Maluchy oglądały film oraz czytały książki, które później omawiały. Zachęcam do zapoznania się ze zdjęciami. :)

@Biblioteka Publiczna w Platerowie 2017-05-18

W dniu 9 maja odbył się Dzień Bibliotekarza połączony z otwarciem Biblioteki Powiatowej w Sarnakach. Poniżej zdjęcia z wydarzenia. :)

@Biblioteka Publiczna w Platerowie 2017-05-15

Fotorelacja z Eliminacji Gminnych Konkursu Recytatorskiego im. Kornela Makuszyńskiego z dnia 15 maja 2017 r. zorganizowanych przez Bibliotekę Publiczną i Gminny Ośrodek Kultury w Platerowie. :)

@Biblioteka Publiczna w Platerowie 2017-04-23

Dziś obchodzimy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich! Data 23 kwietnia jest symboliczna, ponieważ w ten dzień zmarli Miguel de Cervantes, William Szekspir oraz Inca Garcilaso de la Vega. Zapraszamy jutro do biblioteki w celu wypożyczenia książek wyżej wymienionych autorów. :)

@Biblioteka Publiczna w Platerowie 2017-04-15

Pełnych miłości, radości i nadziei Świąt Wielkanocnych z radosnym Alleluja! życzy Biblioteka Publiczna w Platerowie :)

@Biblioteka Publiczna w Platerowie 2017-04-15

W naszej bibliotece można zakupić książki z biblioteki szkolnej w Górkach, które zostały wycofane z obiegu. Środki uzyskane ze sprzedaży przeznaczone są na cele biblioteczne. Cena każdej książki to 3 złote. Zapraszamy!

@Biblioteka Publiczna w Platerowie 2017-04-15

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych do wzięcia udziału w XXXIV Konkursie Recytatorskim im. Kornela Makuszyńskiego organizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach, Łosicki Dom Kultury oraz Bibliotekę Publiczną w Platerowie. Uczestnicy mogą wziąć udział w dwóch grupach wiekowych: klasy I-III oraz klasy IV-VI. Należy przygotować jeden fragment prozy i wiersz dowolnego autora. Łączny czas wykonania nie może przekroczyć 5 minut. Wszelkie informacje i dokumenty dostępne są w bibliotece. Przypuszczalny termin eliminacji to 16 maja, godz. 10:00. Serdecznie zapraszamy! :)

@Biblioteka Publiczna w Platerowie 2017-03-25

Dzisiaj mamy Dzień Czytania Tolkiena - brytyjskiego autora znanego między indcy Pierścizy ktoś dziś świętuje?

@Biblioteka Publiczna w Platerowie 2017-03-24

Nowe zakupione książki są już dostępne w bibliotece! Zachęcamy do czytania! :)


See more learning institutes near Kamianka

About

Fanpage biblioteki w Platerowie

Operating Hours

monClosed
tueClosed
wedClosed
thuClosed
friClosed
satClosed
sunClosed

Suggestions


Privacy Policy