Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach

Sienkiewicza 49, 08-110 Siedlce


Latest Updates

@Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach 2017-11-11

11 Listopada odbyły się kolejGI ULICZNE W ROCZNICĘ ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOaszą szkołę reprezentowali uczniowie i uczennice z klas I-VI pod opieką p. Eweliny Wiszniewskiej oraz przy wsparciu wiernych kibiców - rodziców. Spośród wszystkich szkół podstawowych, a w tym roku było ich zdecydowanie więcej po nowej reformie szkolnej, REPREZENTACJA CHŁOPCÓW ZAJĘŁA WYSOKIE II MIEJSCE, Dziewczynkom do III miejsca brakowało tylko 2 punktów. Gratulacje dla wszystkich zawodników! Dziękuję za udział i godne reprezentowanie szkoły. Każdy dał z siebie 100% i więcej. Dziękuję rodzicom za wsparcie 😊 - p. Ewelina Wiszniewska

@Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach 2017-11-11

Reprezentacja naszej szkoły na miejskich obchodach Święta Niepodległości.

@Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach 2017-11-10

Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęszef Piłsudski Z okazji Narodowego Święta Odzyskania Niepodległości w naszej szkole odbyły się dwie uroczystości przygotowane przez uczniów klasy siódmej pod opieką p. Doroty Kalinowskiej i Agnieszki Mistewicz. Wystąpił także zespół wokalny pod kierownictwem p. Katarzyny Tarkowskiej.Pełna fotorelacja wkrótce.

@Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach 2017-11-07

Klasa Ib z nauczycielem prowadzącym Elżbietą Ziółkowską i wychowawcą Iwoną Bareja-Zagajską na zajęciach w Tężni Solankowej w ramach programu Agencji Rozwoju Miasta Siedlyjdź, poczuj, oddychaj i sięgnij po zdro

@Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach 2017-11-02

Oj dzieje się! Elektroniczna książeczGdąca efektem współpracy pomiędzy Polską, Hiszpanią i Grecją w projekc s claant peChcę pokoju już gotowa!

@Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach 2017-10-31

Zespół e - Twinning zredagował książeczkę o przesądach w Polsce, Włoszech, Hiszpanii, Grecji i Rumunii ! 👏 Brawo dla wszystkich uczniów biorących udział w współtworzeniu 👏 P. Katarzyna Drabarek

@Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach 2017-10-31

26 października 2017 roku w siedzibie SCDiDN odbyło się uroczyste wręczenie nagród wszystkim laureatom konkursu plastycznenia przygczniowie naszej szkoły zajęli czołowe miejsca: I miejsce Aleksandra Cieloch klasa VI c II miejsce Julia Bryzek klasa VII a III miejsce Marta Chmielińska klasa VI c Wyróżnienia otrzymali: Grzegorz Stefaniuk klasa II b Stanisław Furmaniak klasa IV c Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

@Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach 2017-10-31

30 października odbył się turnieja oga klas IV. Uczniowie ciężko trenowali pod okiem p. Beaty Schwartz-Oleszczuk niestety, po zaciętej walce, o włos przegrali wejście do półfinałów. Dziękujemy za wspaniałą postawę. Opiekun zawodów p. Ewelina Wiszniewska. 😉

@Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach 2017-10-29

Pasowanie na czytelnika. 25.10 w bibliotece szkolnej odbyła się uroczystość pasowania uczniów klas pierwszych na czytelnika. Od tej pory dzieci mogą korzystać z biblioteki. Już tego samego dnia wypożyczyły swoje pierwsze książeczki. Uroczystość była bardzo pięknie przygotowana przez nauczycieli bibliotekarzy oraz dzieci z Klubu Miłośnika Książki.

@Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach 2017-10-27

26.10 dla uczniów naszej szkoły wystąpiła Mała Orkiestra Dni Naszych z programami edukacyjnymi. Dla klas starszyemoc wśród młodzi dla klas młodszyłe piosenki o wielkich sprawzieci bawiły się doskonale. Nie zabrakło wspólnych zdjęć i autografów.

@Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach 2017-10-22

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje!!! Wszystkich rodziców zaniepokojonych rozwojem sensoryczno-motorycznym swojego dziecka zapraszamy na profesjonalną poradę i wsparcie w VI edycji Ogólnopolskiego Tygodnia Bezpłatnych Konsultacji SI, w której uczestniczą terapeuci integracji sensorycznej pracujący w naszej szkole. Serdecznie zapraszamy sala 207.

@Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach 2017-10-18

Mały Przebojowy Muzyk. W dniach 17 i 18 października odbył się konkurs ,który był przepustką do międzyszkolnego konkursu Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej. Naszą szkołę będzie reprezentował Szymon Łukasiak z klasy 3 e. Wszystkich uczestników usłyszymy na uroczystości z okazji Święta Niepodległości w dniu 10 listopada.

@Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach 2017-10-17

Pasowanie na ucznia, to niewątpliwie największe wydarzenie w życiu pierwszoklasisty. 16.10.2017 w poczet uczniów przyjęlismy cztery pierwsze klasy. Była to bardzo wzniosła uroczystość. Oprawę artystyczna zapewniły klasy 1 b i 4 b pod opieką pań Iwony Barei- Zagajskiej, Danuty Lebudy i Agnieszki Ciozdy. Wszystkim pierwszakom gratulujemy!

@Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach 2017-10-17

Nasi uczniowie w Biblioteka Pedagogiczna im. Heleny Radlińskiej w Siedlcach

@Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach 2017-10-16

Kolejny projekt eTwinning prawie zakończony. Let s claant pe the European Day of Languages. Projekt jest powiązany z Międzynarodowym Dniem Pokoju (International Day of Peace) oraz Europejskim Dniem Języków (European Day of Languages). Zapraszam do obejrzenia nagrań, wizualizacji naszej pracy oraz wykonania ćwiczenia z piosenką:) Strona projektu na bloinning : https://etwinningsp6.blogspot.com/p/i-want-peace.html

@Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach 2017-10-13

Gdy uczeń osiąga coś dzięki nauczycielowi, Nauczyciel również czegoś się u okazji święta Komisji Edukacji Narodowej składamy serdeczne życzenia Dyrekcji, Nauczycielom oraz Pracownikom szkoły realizacji planów zawodowych, zadowolenia z wykonywanej pracy, optymizmu, uśmiechu każdego dnia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Fotorelacja z uroczystości.p. K. Furmaniak

@Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach 2017-10-11

10 października 2017r. w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach odbył się XVII Koncert Integracyjny dla dzieci i młodzie sam śwaszą szkołę reprezentował zespsskładzie: Aleksandra Rudzińska, Milena Tur, Marta Maliszewska, Emilia Hulewska, Emilia Posiadała a z altówką Zuzanna Mroczkowska. Tegoroczny koncert przebiegał pod hasłludowsśpiewały wiązankę pieśni ludowych z Mazowsza:lony jym ja wierwone jag nagrodę Szkoła otrzymała okolicznościową statuetkę a uczennice - upominki.

@Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach 2017-10-10

ZBIÓRKA ŻOŁĘDZI Przypominamy, że trwa akcja zbierania żołędzi, które zostaną przeznaczone na dokarmianie zwierząt leśnych w okresie zimowym. Żołędzie prosimy przynosić do 20 października do sali 305 lub 312. Akcja została zorganizowana w ramach wieloletniej współpracy naszej szkoły z kołem łowieckim „Wola”. Zapraszamy do udziału w zbiórce! Opiekunowie i członkowie szkolnego koła LOP.

@Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach 2017-10-05

Dnia 4 października kl.IV d wraz z wychowawczynią p.Edytą Karwowską oraz opiekunką Szkolnego Koła PCK p.Karoliną Frankowską wzięła udział w akcji Sprzątania Świata, która przypada 21 września. Uczniowie bardzo chętnie zaangażowali się w sprzątanie lasu Sekulskiego w Siedlcach. Przed akcją było spotkanie z leśniczyn, który wręczył uczniom i paniom rękawiczki i worki. Śmieci było sporo, lecz dzieci dzielnie się spisały i w świetnych humorach zbierały śmieci do worków. Spotkaliśmy w lesie mężczyznę, który pochwalił dzieci i powiedział:go Jaś się nauczy, to Jan będzie umiczymy na to, że tego typu akcje zwiększą świadomość ekologiczną nie tylko dzieci ale i dorosłych. Serdecznie dziękujemy uczniom za wielkie zaangażowanie. Karolina Frankowska, Edyta Karwowska

@Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach 2017-10-04

Mega Misja w Świetlicy szkolnej. https://sp6siedlce.edupage.org/text/?text=text/text11&subpage=24


See more learning institutes near Siedlce

About

Strona poświęcona wydarzeniom z życia szkoły

Description

Strona poświęcona wydarzeniom w Szkole podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach

Mission

Nadrzędnym celem Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach jest wspieranie rozwoju wszystkich uczniów - zdrowych i niepełnosprawnych oraz zapewnianie im optymalnych warunków do wszechstronnego rozwoju osobowości w bezpiecznym i przyjaznym środowisku, rozbudzanie i rozwijanie indywidualnych zdolności twórczych uczniów.

Founded

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach was founded in 1916 r.


Suggestions

ZSP nr 1 Elektryk

ul. Konarskiego 11, 08-110 Siedlce
High School, Locality

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Siedlcach

ul ks. Jerzego Popiełuszki 8, 08-110 Siedlce
High School

Alma Mater Siedlce

Świrskiego 47, 08-110 Siedlce
Language School, Private School

Ośrodek Szkolenia Kierowców JACEK

ul. Piłsudskiego 9, 08-110 Siedlce
Driving School, School, Professional Service

Centrum Kształcenia Ustawicznego Siedlce

Browarna 4, 08-110 Siedlce
High School

Koliberek

ul. Piłsudskiego 56, 08-110 Siedlce
Driving School, School

Policealna Szkoła Służb OchroRA - SIEDLCE

08-110 Siedlce
High School, Region

Instytut Filologii Polskiej i Lingwistyki Stosowanej UPH w Siedlcach

ul. Żytnia 39, 08-110 Siedlce
Education, College & University


Privacy Policy