Kravmaga Siedlce

08-110 Siedlce


Latest Updates

@Kravmaga Siedlce 2018-06-27

UWAGA!!! KTO JEST ZAINTERESOWANY WYJAZDEM W SIERPNIU DO MIKOŁAJEK NA 3 DNI DOBA 55ZŁ NIECH JAK NAJSZYBCIEJ DAJE ZNAĆ DO Michał Zakrzewski Wyjazd dla osób z Krav Maga Siedlce, Mińsk Mazowiecki, IPA Poland oraz członków PKMF Poland. więcej poniżej .....

@Kravmaga Siedlce 2018-06-17

Wczoraj 16.06.2018 zakończyliśmy aktywnie sezon Krav Maga Siedlce, Mińsk Mazowiecki IPA POLAND Dzieki jeszcze raz wszystkim i do zobaczenia:)))

@Kravmaga Siedlce 2018-05-27

Szkolenie strzeleckie IPA zrobione czas na dalsza przyjemna czesc czyli czyszczenie;)))

@Kravmaga Siedlce 2018-05-26

Szkolenie IPA POLAND za nami szersza relacja wkrotce!!!

@Kravmaga Siedlce 2018-05-25

Dzis o 18.30 ostatnia szansa zeby sie zapisac na Darmowy Kurs Zapraszamy.

@Kravmaga Siedlce 2018-05-19

Wczoraj 18.05.2018 rozpoczelismy 9 edycje Bezplatnego Kursu Somoobrony dla Kobiet. Pierwszy trening za nami, zachecamy do uczestnictwa caly czas mozna sie dopisac w nastepny piatek 25.05.2018 to ostatni termi Zapraszamy Serdecznie.

@Kravmaga Siedlce 2018-05-16

Witamy w gronie Instruktorów PKMF-KMCS Adama Kropiowskiego.

@Kravmaga Siedlce 2018-05-15

Witamy w gronie IPA Poland Instruktorów Roberta Jarszaka Dyrektor IPA Poland oraz Instruktor IPA Poland Kamil P. Życzymy dalszych sukcesów Pozdrawiam Marcin Lazurek Chief Instruktor IPA Poland.

@Kravmaga Siedlce 2018-05-14

Mam 4 miejsca na sobotnie szkolenie strzeleckie. Broń krótka, karabin AK-47, strzelba koszt 200zl transport w moim zakresie. KTOŚ ZAINTERESOWANY? Priv !

@Kravmaga Siedlce 2018-05-08

Zapraszamy na Bezpłatny Kurs Samoobrony dla Kobiet! Szegóły na plakacie.

@Kravmaga Siedlce 2018-04-20

Przygotowany na jutrzejsze szkolenie IPA Poland... zaczynamy godz. 10.00 Pierwsze testy nowej broni.


See more learning institutes near Siedlce

About

SYSTEM SAMOOBRONY I WALKI W RĘCZ

Description

Twórcą systemu był Imi Lichtenfeld, znany też jako Imi Or-Sadeh (urodzony w roku 1910 w Budapeszcie). Lata młodości spędził w Bratysławie (obecnie stolica Słowacji). Jako sportowiec debiutował w klubie "Herkules", założonym przez jego ojca. Uprawiał różne dyscypliny sportu: został mistrzem Słowacji w zapasach, boksie oraz gimnastyce, znał też jiu-jitsu (i podobno był znanym tancerzem). W latach 30. XX wieku stanął w obliczu realnego zagrożenia ze strony faszystowskich bojówek. Ze względu na swoje umiejętności stał się liderem młodych Żydów, którzy starali się przeciwstawić narastającej fali agresji. W czasach okupacji faszystowskiej zorganizował grupę samoobrony, która strzegła żydowskiej dzielnicy. Dzięki wielu walkom stoczonym z silnymi przeciwnikami, często uzbrojonymi w pałki i noże, zdobył doświadczenie umożliwiające po wielu latach na skonstruowanie własnej odmiany systemu walki wręcz. Oparł się na założeniu, że w walce z silniejszym, często lepiej wyszkolonym przeciwnikiem, głównym atutem jest skuteczność ataku. W roku 1940, w obawie przed gestapo Imi Lichtenfeld uciekł do Palestyny. Historia krav maga jest ściśle powiązana ze zmianami ustrojowymi Izraela i potrzebami izraelskich sił militarnych związanych z ochroną kraju w jednej z dwóch najbardziej zagrożonych stref na świecie. We wczesnych latach czterdziestych podziemne izraelskie organizacje wyzwoleńcze walczyły o niepodległość państwa Izrael. Do takich grup należała utworzona w 1919 roku organizacja Haganah (po hebrajsku "obrona").

Parking

Lot Parking No
Street Parking No
Valet Parking No

Suggestions

Koliberek

ul. Piłsudskiego 56
Driving School, School

Alma Mater Siedlce

Świrskiego 47
Language School, Private School

Erasmus+ “Fit for work in Europe” Królówka Siedlce

ul. Prusa 12
Youth Organization, Nonprofit Organization, School

ZSP nr 1 Elektryk

ul. Konarskiego 11
High School, Locality

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Siedlcach

ul ks. Jerzego Popiełuszki 8
High School

Open Future School

Ogińskich 46
Language School, School

Ośrodek Szkolenia Kierowców JACEK

ul. Piłsudskiego 9
Driving School, School, Professional Service


Privacy Policy