Szkoła Podstawowa w Wólce Petryłowskiej

Petryłów 15, 22-107 Sawin


Latest Updates

@Szkoła Podstawowa w Wólce Petryłowskiej 2017-12-21

Świąteczny nastrój, wspólne kolędowanie, dzielenie się opłatkiem, wspaniali goście - celebrowaliśmy radosny czas oczekiwania na narodziny Dzieciątka Jezus

@Szkoła Podstawowa w Wólce Petryłowskiej 2017-12-08

W naszej szkole czuć już świąteczną atmosferę i to dosłownie. Dziś wspólnie z mamami piekliśmy i dekorowaliśmy świąteczne pierniczki, które będziemy sprzedawać podczas kiermaszy. Nasze pyszne i kolorowe pierniczki będzie można kupić 17 grudnia 2017r. po Mszach Świętych w kaplicach w Petryłowie i Tomaszówce. Zachęcamy do zakupu :) Dziękujemy mamom za pomoc przy wypieku i dekoracji pierników.

@Szkoła Podstawowa w Wólce Petryłowskiej 2017-12-08

Dzisiaj odwiedziła nas Pani Kasia ze Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Chełmie. Przekazaliśmy Pani Kasi karmę, którą zebraliśmy dla mieszkańców schroniska.

@Szkoła Podstawowa w Wólce Petryłowskiej 2017-12-05

Dziś odwiedził nas absolwent naszej szkoły - Pan Kamil Zbarachewicz, który jest zawodowym kucharzem. Pan Kamil opowiedział nam o swojej pracy, zainteresowaniach kulinarnych i przygotował dla wszystkich przepyszne spaghetti. Dziękujemy i zapraszamy ponownie :)

@Szkoła Podstawowa w Wólce Petryłowskiej 2017-11-30

Warsztaty kulinary jesi wspólnie z rodzicami przygotowaliśmy sałatki, przekąski i świeże soki, wszystkie potrawy były przepyszne, pełne witamin i wartości odżywczych, samo zdrowe :) Podczas warsztatów rozstrzygnięto konkurs na stwory owocowo - warzywne, I miejsce zajęła uczennica kl. IV Maja Bulicz, II miejsce przypadło uczennicy kl. VI Patrycji Gaj vel Demczuk, III miejsce zajęła Kinga Grudzień z klasy I, gratulujemy!

@Szkoła Podstawowa w Wólce Petryłowskiej 2017-11-25

Gminny Konkurs Recytatorsko - Plastyczecięce Postrzeganie Świata - Twórczość Zygmunta Marka Miszcz Laureaci konkursu recytatorskiego: Grzegorz Palonka ze SP im. Jana Pawła II w Czułczycach - I miejsce, Wiktor Łubkowski ze SP im. Marii Konopnickiej w Bukowie Wielkiej - II miejsce, Zuzanna Libera ze ZS w Sawinie - III miejsce. Laureaci konkursu plastycznego: Gabriela Polakowska ze SP im. Jana Pawła II w Czułczycach - I miejsce, Klara Strehlow ze ZS w Sawinie - II miejsce, Mateusz Bakun ze ZS w Sawinie - III miejsce, wyróżnienie: Weronika Młynarczyk ze SP w Wólce Petryłowskiej, Agnieszka Mazurek ze SP im. Marii Konopnickiej w Bukowie Wielkiej. Gratulujemy laureatom, zapraszamy za rok na kolejną edycję konkursu :)

@Szkoła Podstawowa w Wólce Petryłowskiej 2017-11-25

Ulubione pluszaki towarzyszyły nam podczas lekcji i przerw śródlekcyjnych, każdy mógł się pochwalić swoim ulubieńcem. Wynik głosowania uczniów - najmilszym pluszakiem okazała się maskotka Julii Jaglewicz :)

@Szkoła Podstawowa w Wólce Petryłowskiej 2017-11-15

Dzisiaj w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Pizzy. Panie ze Spółdzielnii Socjalna Soiekły dla nas przepyszne pizze, nasze miny mówią same za siebie, pychota!

@Szkoła Podstawowa w Wólce Petryłowskiej 2017-11-13

Dziękujemy młodym artystom, Pani Dorocie Gmitruk i Pani Annie Wójcik - Hawrył za patriotyczną, bardzo wzruszającą część artystyczną.

@Szkoła Podstawowa w Wólce Petryłowskiej 2017-11-10

Dziękujemy Panu Pawłowi Łapińskiemu z Zespołu Lubelskich Parków Krajobrazowych ośrodek zamiejscowy w Chełmie za bardzo ciekawy wykład i prezentację :)

@Szkoła Podstawowa w Wólce Petryłowskiej 2017-11-09

Dziękujemy Pani Teresie Chlebio z ZS w Sawinie za przeprowadzenie w klasie II i III bardzo ciekawych zajęć o tematyce ekologicznej, teraz o segregacji odpadów uczniowie wiedzą już wszystko :)

@Szkoła Podstawowa w Wólce Petryłowskiej 2017-11-08

W ramach kampanadanie daje Europejski Dzień Zdrowego Żywienia i Gotowania uczniowie z oddziału przedszkolnego oraz klas I-III przygotowali pyszne kanapki i przekąski.

@Szkoła Podstawowa w Wólce Petryłowskiej 2017-11-07

Fabryka bombek, sandomierska zbrojownia i Stare Miasto, niezwykła wycieczka pełna niesamowitych wrażeń :)

@Szkoła Podstawowa w Wólce Petryłowskiej 2017-10-30

Dziś przyjęliśmy do społeczności uczniowskiej SP w Wólce Petryłowskiej uczniów klasy pierwszej. Pierwszoklasiści wzorowo zdali egzamin i uroczyście złożyli ślubowanie.

@Szkoła Podstawowa w Wólce Petryłowskiej 2017-10-30

27 października obchodziliśmy w szkole IMIENINY BIBLIOTEKI. Pani Ania przygotowała dla młodych czytelników szereg niespodzianek i atrakcji oraz nagrodziła laureatów bibliotecznych konkursów.

@Szkoła Podstawowa w Wólce Petryłowskiej 2017-10-25

Z funduszy zebranych ze sprzedaży ciast zakupiliśmy piłkarzyki i stół do cybergraja, teraz nikt nie nudzi się na przerwach. Dziękujemy przede wszystkim naszym mamom, bo to dzięki ich przepysznym wypiekom możemy się świetnie bawić :)

@Szkoła Podstawowa w Wólce Petryłowskiej 2017-10-25

Dziękujemy p. Bożenie Stasikowskiej - Przykorzyńskiej i p. Magdalenie Pudłowskiej - Steć za przygotowanie akademii, a młodym artystom gratulujemy wspaniałego występu.


See more learning institutes near Wolka Petrylowska

About

Szkoła Podstawowa w Wólce Petryłowskiej


Suggestions


Privacy Policy