Zespół Szkół im. Unii Mielnickiej w Mielniku

Brzeska 132, 17-307 Mielnik


Latest Updates

@Zespół Szkół im. Unii Mielnickiej w Mielniku 2017-05-05

8 maja wszytkich uczniów obowiązuje strój galowy ☺😊

@Zespół Szkół im. Unii Mielnickiej w Mielniku 2017-04-13

Wszystkim sympatykom naszej szkoły życzymy rodzinnych, zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych 😘🐣

@Zespół Szkół im. Unii Mielnickiej w Mielniku 2017-04-06

RADOSŁAW STĘPIEŃ uczeń kl. III gimnazjum zdobył tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki. Aby uzyskać tytuł laureata Radek pokonał trzy etapy konkursu. Na stopniu szkolnym uczeń zdobył 90 % możliwych do zdobycia punktów i tym samym awansował do etapu rejonowego, na którym również uzyskał 90% punktów. Dzięki ciężkiej pracy pod kierunkiem nauczyciela oraz niezwykłej wytrwałości, Radek zdobył 90% punktów na etapie wojewódzkim i został jednym z najlepszych uczniów z matematyki oraz laureatem konkursu. Tytuł laureata upoważnia ucznia: * do zwolnienia z egzaminu z matematyki i daje maksymalną ilość punktów z tej części egzaminu * do oceny celującej z matematyki * do przyjęcia w pierwszej kolejności do wybranej publicznej szkoły ponadgimnazjalnej. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!!!!

@Zespół Szkół im. Unii Mielnickiej w Mielniku 2017-02-27

Dnia 23 lutego odbył się pokaz tańców, w którym występowało 6 grup z klas IV-VI i I-III gimnazjum. Jeden z uczestników zatańczył solo. Wszyscy uczniowie byli pod wrażeniem umiejętności swoich koleżanek i kolegów. Po każdym występie słyszeliśmy gromkie brawa skierowane do uczestników.

@Zespół Szkół im. Unii Mielnickiej w Mielniku 2017-02-21

W związku z tym, iż konkurs taneczny odbywa się w czwartek, nastąpi zmiana dnia, w którym przynosimy telefony czyli 23 luty - czwartek. Przepraszamy i dziękujemy za wyrozumiałość💕💕

@Zespół Szkół im. Unii Mielnickiej w Mielniku 2017-02-15

Dnia 22 lutego odbędzie się konkurs taneczny. Uczestnikami mogą być uczniowie od klasy IV SP do III gimnazjum, ochotnicy wymyślaja lub uczą się układu tanecznego. Grupa musi zawierać co najmniej 5 osób. Cały regulamin jest zawieszony na głównym korytarzu przy schodach na góre. Zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa.

@Zespół Szkół im. Unii Mielnickiej w Mielniku 2016-12-23

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszytkim mile spędzonego czasu z rodziną oraz szczęśliwego nowego roku 😊

@Zespół Szkół im. Unii Mielnickiej w Mielniku 2016-11-30

We wrześniu (9 i 16) odbyły się Mistrzostwa Siemiatycz w Biegach Krótkich. W całym cyklu wzięło udział ok. 80 zawodników i zawodniczek. Aby zdobyć tytuł mistrzowski należało wystartować w czterech biegach i zdobyć łączną największą ilość punktów w swojej kategorii wiekowej. Klaudia Hodun uczennica Szkoły Podstawowej w Mielniku zajęła znakomite II miejsce w klasyfikacji końcowej. 23 września 2016 odbyły się już po raz piąty Mistrzostwa Siemiatycz w Biegach Średnich. Rywalizacja dla uczniów szkół podstawowych odbywała się na dystansie 600 m. W kategorii klas 4-6 szkół podstawowych dziewcząt I miejsce zajęła nasza uczennica Klaudia Hodun. Gratulujemy osiągniętych sukcesów.

@Zespół Szkół im. Unii Mielnickiej w Mielniku 2016-11-30

Nasze dziewczęta z gimnazjum zajęły III miejsce w Półfinale Wojewódzkim Grupy Południowej w Unihokeja. Zawody rozegrane zostały w Zespole Szkół w Bielsku Podlaskim 03.11.2016r. W zawodach wzięły udział cztery szkoły gimnazjalne z Bielska Podlaskiego, Michałowa, Jasionówki i z Mielnika. Nasze zawodniczki wygrały z gospodarzami turnieju 1:0 – zwycięską bramkę strzeliła Gabriela Nowacka. przegrały natomiast minimalnie z Michałowem 1:0 i najlepszym zespołem tego dnia Jasionówką 2:0. Gratulacje za walkę i dostarczone emocje. Naszą drużynę reprezentowały: Adamczuk Klaudia, Jaroszuk Aleksandra, Jaroszuk Marta, Nowacka Gabriela, Stępień Dominika Pura Paulina, Mormol Paulina, Lewkowicz Dominika, Panieńska Gabriela

@Zespół Szkół im. Unii Mielnickiej w Mielniku 2016-11-30

Drużyna chłopców z gimnazjum zdobyła III miejsce w Półfinale Wojewódzkim Grupy Południowej w Unihokeja. Zawody rozegrane zostały w Zespole Szkół w Bielsku Podlaskim 03.11.2016r. W zawodach wzięły udział cztery szkoły gimnazjalne z Bielska Podlaskiego, Suraża, Jasionówki i z Mielnika. Nasi sportowcy wygrali z Surażem 2:0 – 2 bramki dla naszego zespołu strzelił Patryk Ignatowicz. W pozostałych dwóch spotkaniach ulegliśmy drużynom z Jasionówki i Bielska Podlaskiego. Gratulacje za walkę do samego końca. Naszą drużynę reprezentowali: Weremijewicz Jakub, Marks Mateusz, Ekonomiuk Łukasz, Ignatowicz Patryk, Hodun Maksymilian, Adamczuk Bartłomiej, Koc Łukasz, Górski Robert.

@Zespół Szkół im. Unii Mielnickiej w Mielniku 2016-11-30

Ogromną niespodziankę sprawiła drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej uzyskując II miejsce w Półfinale Wojewódzkim Grupy Południowej w Unihokeja. Dodatkowo nasz zespół uzyskał prawo startu na kolejnym szczeblu turnieju w Finale Wojewódzkim grupy południowej. Zawody rozegrane zostały w Zespole Szkół w Mielniku 08.11.2016r. Przy licznie zgromadzonej publiczności i dopingu uczniów nasi sportowcy udowodnili, że potrafią rywalizować z mocnymi zespołami. W turnieju wystąpiły trzy szkoły podstawowe z Brańska, Jasionówki i z Mielnika. W pierwszym spotkaniu nasi hokeiści ograli po znakomitej grze Szkołę Podstawową z Brańska 2:0. Bramki zdobyli dla nas Dominik Wasilewski i Szymon Niewiński. Natomiast w drugim meczu do samego końca stawili opór ubiegłorocznemu Finaliście Wojewódzkiemu czyli Szkole Podstawowej z Jasionówki, która ostatecznie zwyciężyła przewagą dwóch bramek. Wielkie brawa za uzyskany awans i wspaniałą walkę. Naszą drużynę reprezentowali: Wasilewski Dominik, Kadej Filip, Mirowski Marcel, Marks Łukasz, Dacewicz Piotr, Tobota Jan, Niewiński Szymon, Wierzba Szymon.

@Zespół Szkół im. Unii Mielnickiej w Mielniku 2016-11-30

Już po raz trzeci z rzędu nasi chłopcy ze Szkoły Podstawowej sięgnęli po medale i odebrali puchar za kolejny tytuł Mistrza Powiatu Siemiatyckiego w mini piłce siatkowej. Zawody odbyły się 09.11.2016r. na obiektach Zespołu Szkół w Drohiczynie. Wystartowały w nim cztery szkoły podstawowe: SP Drohiczyn, SP Milejczyce, SP Dziadkowice, SP Mielnik. Był to jeden z najlepszych turniejów powiatowych w wykonaniu naszych uczniów, którzy nie dali żadnych szans rywalom. Tym samym nasz zespół będzie ponownie reprezentował Powiat Siemiatycki w Półfinale Wojewódzkim grupy południowej. Wielkie gratulacje. Wyniki rozgrywek chłopców przedstawiały się następująco: SP Mielnik – SP Drohiczyn 2 : 0 SP Mielnik – SP Milejczyce 2 : 0 SP Mielnik – SP Dziadkowice 2 : 0 Zwycięską drużynę chłopców reprezentowali: Wasilewski Dominik, Kadej Filip, Krajewski Bartosz, Terpiłowski Michał, Mirowski Marcel, Dacewicz Piotr, Wierzba Szymon.

@Zespół Szkół im. Unii Mielnickiej w Mielniku 2016-11-30

W dniach 5-6 listopada 2016r., dzieci i młodzież z Mielnickiego Klubu TaneczneENzestniczyły w XIII Ogólnopolskim Konkursie Tańców PolskiMuszlę BałtMalborku. W tanecznych zmaganiach wzięły udział następujące pary: KADEJ FILIP KOPYTIUK KAMILA PATKOWSKI MIKOŁAJ KADe J OLIWIA MORMOL KRZYSZTOF ADAMCZUK JULIA oraz nasi najmłodsi tancerze: ADAMCZUK DAWID SYPEK KLAUDIA PURA DAMIAN BARANOWSKA ZUZANNA FILIPIUK KACPER WARSZYCKA MAGDALENA STĘPIEŃ KRYSTIAN PATKOWSKA MONIKA Para Patkowski Mikołaj i Kadej Oliwia awansowali w swojej kategorii II C do finału zajmując VI miejsce. W trakcie trwania turnieju uczestniczyli także w ciekawej lekcji historii na zamku w Malborku. Wszystkim tancerzom serdecznie gratulujemy !!!

@Zespół Szkół im. Unii Mielnickiej w Mielniku 2016-11-30

Dnia 17 listopada 2016 r w Zespole Szkół Rolniczych im. W. St. Reymonta odbyła się IV edycja Międzygimnazjalnego Konkursu Recytatorskiego „ Bitwa na słowa” poświęcona bogatej twórczości Agnieszki Osieckiej. Tegoroczny konkurs odbiegał nieco formą od poprzednich, ponieważ uczestnicy mogli nie tylko recytować, ale również śpiewać teksty poetki. W tegorocznym konkursie wzięło udział 25 uczestników z 10 gimnazjów. Nasze gimnazjum w tym roku reprezentowały Aleksandra Klimczuk – uczennica klasy IIB, Kamila Kopytiuk– uczennica klasy I i Gabriela Nowacka – uczennica klasy IIA. III miejsce IV Międzygimnazjalnym Konkursie Recytatorskim „Bitwa na słowa” zdobyła Gabriela Nowacka, która recytowała wiersz „Proszę sądu”. Ola zaśpiewała piosenkę „Nie żałuję”, natomiast Kamila „ Damą być”. Wszystkie wykonania były piękne, natomiast poziom konkursu okazał się bardzo wysoki. Warto podkreślić, że uczniowie naszego gimnazjum już trzykrotnie zajęli czołowe miejsca. Dziękujemy serdecznie naszym uczennicom za udział w konkursie, gratulujemy talentu i zaangażowania. Jesteśmy dumni, że dziewczyny tak godnie nas reprezentowały i życzymy dalszych sukcesów.

@Zespół Szkół im. Unii Mielnickiej w Mielniku 2016-11-05

Dnia 22 października w naszej szkole odbyła się uroczystość Święta Szkoły. Odświętnie ubrani uczniowie o godzinie 9.00 spotkali się na hali sportowej. Pani dyrektor przywitała wszystkich gości. Pierwszym punktem uroczystości było ślubowanie uczniów klasy I. Podopieczni pani Renaty Suprun zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i recytatorskie. Był to pierwszy występ małych artystów. Pani dyrektor przy pomocy wielkiego ołówka pasowała pierwszoklasistów na uczniów. Ogromną niespodziankę pierwszakom zrobiła klasa II, która w prezencie zaprezentowała krótką cześć artystyczną. Wystąpiły też dzieci z Mielnickiego Klubu Tanecznego „Sosenka” z pięknymi tańcami. Następnie odbyło się wręczenie nagród laureatom konkursów: literackiego i plastycznego. Po części oficjalnej nastąpiło to, na co wszyscy czekali., Cała szkoła zebrała się na głównym korytarzu, gdzie była rozstawiona scena i krzesła. Uczniowie zajęli miejsca i rozpoczął się przegląd umiejętności naszych uczniów „Mam Talent”. Jednak gwoździem programu okazało się wspólne karaoke, gdzie przy dźwiękach ulubionych utworów naszych uczniów, wszyscy doskonale się bawili. Miło spędzony czas na długo zostanie w pamięci uczniów.

@Zespół Szkół im. Unii Mielnickiej w Mielniku 2016-10-27

31. X. 2016 jest dniem wolnym od nauki szkolnej. Jednocześnie informuję, że istnieje możliwość zapewnienia opieki uczniom, których rodzice pracują, po uprzednim zgłoszeniu i uiszczeniu opłaty za wyżywienie. Autobusy szkolne w tym dniu nie kursują

@Zespół Szkół im. Unii Mielnickiej w Mielniku 2016-10-25

Dzień Edukacji Narodowej to święto oświaty i szkolnictwa. Upamiętnia ono powstanie KEN-u – pierwszego ministerstwa oświaty. Dnia 13 października 2016 r w naszej szkole obchodzono tę uroczystość , potocznie zwaną Dniem Nauczyciela. Z tej okazji klasa III gimnazjum przygotowała radosną część artystyczną poświęconą gronu pedagogicznemu. Okazało się, że uczniowie obdarzeni są niezwykłą spostrzegawczością , ponieważ w zabawny sposób przedstawili nauczycieli oraz zaprezentowali ich specyficzne cechy charakteru. Całość inscenizacji ukazywały sceny podczas rady pedagogicznej. Akademia zakończyła się wspólnym śpiewaniem „Piosenki dla nauczyciela”. NASZYM DROGIM NAUCZYCIELOM ORAZ PRACOWNIKOM SZKOŁY ŻYCZYMY WYTRWAŁOŚCI, SUKCESÓW ORAZ SATYSFAKCJI ZE SWOJEJ PRACY.

@Zespół Szkół im. Unii Mielnickiej w Mielniku 2016-10-21

Dnia 22.10.2016 o godzinie 9.00 rozpocznie się uroczystość Święta Szkoły. Obowiązuje strój galowy!

@Zespół Szkół im. Unii Mielnickiej w Mielniku 2016-04-21

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów naszym młodym piłkarkom !! :)

@Zespół Szkół im. Unii Mielnickiej w Mielniku 2016-02-27

W poniedziałek, dnia 29.02 w ZS w Mielniku, będzie fotograf, obecność obowiązkowa 😛

@Zespół Szkół im. Unii Mielnickiej w Mielniku 2016-02-26

Pamiątkowy filmik z zajęć sportowych parkour, które odbywały się w tamtym roku. Dziękujemy wszystkim, tym czynnie biorącym udział w zajęciach jak i prowadzącym. :)

@Zespół Szkół im. Unii Mielnickiej w Mielniku 2015-12-24

Wesołych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia, życzy Samorząd Uczniowski ZS w Mielniku 🎄🎅🏼


See more learning institutes near Mielnik

About

Zapraszamy wszystkich na naszą stronkę :)

Parking

Lot Parking No
Street Parking No
Valet Parking No

Suggestions


Privacy Policy