Chełmskie Centrum Tańm

Aleja I Armii Wojska Polskiego 41A, 22-100 Chełm


Latest Updates

@Chełmskie Centrum Tańm 2017-11-10

Wisienka na torcie z Siennicy Różanej - Daria i Kuba tańczą walca wygrywając prestiżową kategorię open par dorosłych :) dziękujemy za profesjonalne nagranie Panu Andrzej Ungert

@Chełmskie Centrum Tańm 2017-11-05

Mijający weekend nasi tancerze spędzili na półmetkach oraz w Zamościu - niektórzy nawet tanecznym krokiem prosto z turnieju na bal! W sobotę Roksana z Sewerynem w silnie obsadzonej C klasie par dorosłych wytańczyli sobie finał - ile było śmiechu i zabawnych przy tym sytuacji wiedzą sami zainteresowani :) W niedzielę nasi młodsi tancerze zdobyli Twierdze Zamość! Serdeczne gratulacje dla wszystkich!

@Chełmskie Centrum Tańm 2017-11-02

Dziś tancerze grup dziecięcych nauczyli się nowych kroków do walca pod okiem Pana Kuby naszego świeżo upieczonego wicemistrza okręgu :)

@Chełmskie Centrum Tańm 2017-10-31

Kolejne nagranie z Turnieju Tańca RYTM 2017 - Patrycja i Bartek tańczą walca w kat. 10-11 lat klasy g :)

@Chełmskie Centrum Tańm 2017-10-30

Stopniowo będziemy publikować filmiki z Siennicy Różanej z udziałem naszych tancerzy - tutaj Weronika i Daniel wygrywają passo doble w kat. par dorosłych B klasy. Dziękujemy Panu Andrzejowi za nagranie.

@Chełmskie Centrum Tańm 2017-10-28

A więc przede wszystkim Szanowni Państwo mamy wicemistrzów Okręgu Lubelskiego !!! - Daria i Kuba w swoim debiucie wytańczyli 3 miejsce na Mistrzostwach Okręgu Lubelskiego par dorosłych! - kilka godzin wcześniej także Daria z Kuba zwyciężyli w kategorii open par dorosłych!!! - Weronika i Daniel 2 miejsce w tańcach latynoamerykańskich B klasy!!! - Patrycja i Bartek 2 m. 10-11 g (na remisie ze zwycięzcami) - Łukasz i Nikola 2 m. 12-13 g! - Roksana i Seweryn 3 m. C klasa tańce latynoamerykańskie ! Więcej informacji już niedługo - gościliśmy na siennickim parkiecie łącznie ponad 400 tancerzy - swoisty rekord!!!

@Chełmskie Centrum Tańm 2017-10-25

Kolejna instytucja wspierająca finansowo Festiwal a w szczególności Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego to Zarząd Okręgu Lubelskiego Polskiego Towarzystwa Tanecznego - serdecznie dziękujemy!!!

@Chełmskie Centrum Tańm 2017-10-25

Kolejny sponsor Festiwalu Tańca to Senator RP Prof. dr hab. Józef Zając, który jest fundatorem Pucharów na Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Wójta Gminy Siennicy Różana RYTM 2017. Serdecznie dziękujemy!

@Chełmskie Centrum Tańm 2017-10-24

Kolejna miła informacja - oprócz finansowego wsparcia Festiwalu Tańca w Siennicy Różanej - Urząd Marszałkowski ufunduje także medale na Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, które zostaną rozegrane w sobotę 28 października - serdecznie dziękujemy!!!

@Chełmskie Centrum Tańm 2017-10-24

Kolejna instytucja samorządowa, która wsparła finansowo Festiwal Tańca w Siennicy Różanej to Powiat Krasnostawski - Serdecznie dziękujemy :)

@Chełmskie Centrum Tańm 2017-10-23

Zachęcamy do dzisiejszej lektury chełmskich tygodników :)

@Chełmskie Centrum Tańm 2017-10-21

Dobre wiadomości z Warszawy! Roksana i Seweryn w swoim C klasowym debiucie awansowali do finału, gdzie ostatecznie wywalczyli 5 miejsce. Było dużo radości :)

@Chełmskie Centrum Tańm 2017-10-20

W trakcie festiwalu tańca w Siennicy Różanej widzowie usłyszą kilka reklam związanych z rozwojem Województwa Lubelskiego, Samorząd Województwa wniósł finansowy wkład w nadchodzące święto tańca.

@Chełmskie Centrum Tańm 2017-10-20

Przedstawiamy kolejnego sponsora Mistrzostw Okręgu Lubelskiego oraz Ogólnopolskiego Turnieju Tańca O Puchar Wójta Gminy Siennica Różana Rytm 2017 - to chełmska Agencja Reklamowa Dziedzik-dziękujemy :)

@Chełmskie Centrum Tańm 2017-10-18

Stopniowo będziemy Państwu prezentować Mecenasów oraz Sponsorów tegorocznych Mistrzostw Okręgu Lubelskiego oraz VIII Ogólnopolskiego Turnieju Tańca o puchar Wójta Gminy Siennicy Różana Rytm 2017. Na początek samorząd Województwa Lubelskiego, który od wielu lat finansowo wspiera nasze działania. Dziękujemy Panie Marszałku, po prostu Lubelskie - smakuj życie!

@Chełmskie Centrum Tańm 2017-10-18

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników tańca na wyjątkowe wydarzenie! Po raz drugi w 9cio letniej historii naszej szkoły wspólnie z Gminą Siennica Różana otrzymaliśmy licencję na Organizację Mistrzostw Okręgu Lubelskiego. W ten dzień rozegramy aż trzy imprezy sportowe :)

@Chełmskie Centrum Tańm 2017-10-16

Dziś nasi tancerze pokazami zaprezentowali się na miejskich obchodach Dnia Nauczyciela w 1 Liceum Ogólnokształcącym

@Chełmskie Centrum Tańm 2017-10-15

Serdeczne gratulacje za super wyniki dla wszystkich naszych najmłodszych Rytmowiczów startujących dziś w Żółkiewce!!! Nie mamy zdjęć od wszystkich uczestników z racji niedzielnego wieczoru ale publikujemy te, które do nas dotarły :)

@Chełmskie Centrum Tańm 2017-10-13

Piątek- trenujemy z najmłodszymi przed zawodami uśmiechy dopisują :)


See more learning institutes near Chelm

About

Taniec towarzyski dla dzieci, Kursy tańca dla dorosłych, Street dance dla dzieci, Pierwszy taniec, Latino aerobic, Tai-chi

Description

Witamy na naszej stronie i zapraszamy do wspólnego tańca! Chełmskie Centrum Tańca „Rytm” to nowa atrakcyjna i bardzo dynamiczna propozycja taneczna skierowana do tych, którzy dla siebie, swoich dzieci i przyjaciół szukają profesjonalnej edukacji tanecznej i zdrowego sposobu na wolny czas. Po latach karier sportowych byli instruktorzy i trenerzy mistrzowskiej formact – Zoraszają do własnego ośrodka, w którym trzy sale treningowe z lustrami i profesjonalnym zapleczem pozwalają na realizację różnorodnych propozycji od 5 do 105 lat! Szkoła jest członkiem Polskiego Towarzystwa Tanecznego, co uprawnia naszych tancerzy do udziału w zawodach rangi ogólnopolskiej, międzynarodowej. Lokalizacja naszego Centrum przy deptaku miejskim blisko dworca pks i busów oraz pobliski przystanek CLA zapewniają szybkie dotarcie na zajęcia z każdej części miasta. Zapraszamy na naszą stronę internetową i czekamy na Państwa, by wspólnie pogłębiać tajniki tańców towarzyskich, hip hopu, tai chi, budować sprawność podczas tanecznego aerobicu, pomóc przyszłym nowożeńcom....i do zobaczenia na parkiecie!!!

Parking

Lot Parking Yes
Street Parking No
Valet Parking No

Suggestions

K1 - Kyokushin Karate Chełm

Czarnieckiego 8, 22-100 Chełm
Martial Arts School

I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Chełmie

ul. Stefana Czarnieckiego 8, 22-100 Chełm
High School

Bursa Szkolna im. Janusza Korczaka w Chełmie

ul. Powstańców Warszawy 8, 22-100 Chełm
School

Zespół Szkół Ekonomicznych i Mundurowych w Chełmie

ul. Sienkiewicza 22, 22-100 Chełm
Public School

OSK PLUS

ul. Lubelska 51, 22-100 Chełm
School

Ośrodek Szkoleniasor

LWOWSKA 24, 22-100 Chełm
Driving School, School


Privacy Policy